Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Wydarzenia kulturalne 2016

Treść strony

Podziękowania za udział w przystrajaniu choinki i podsumowanie konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Gminy Wielkiej Nieszawki za czynny udział i przystrojenie Naszej Świątecznej Choinki, która upiększyła Nam Wszystkim świąteczny czas. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w III konkursie „Szopki Bożonarodzeniowej”.

Wspólne strojenie choinki

Wójt Gminy Pan Kazimierz Kaczmarek zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy Wielka Nieszawka Małych i Dużych na wspólne STROJENIE CHOINKI 17 GRUDNIA 2016r. godz. 14.00 przed budynkiem Gminnej Biblioteki Publicznej W Małej Nieszawce ul. Leśna 1

Warsztaty - ozdoby choinkowe

Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” zaprasza na warsztaty dla Pań, na których będzie można wykonać ozdoby choinkowe. Propozycja udziału w warsztatach skierowana jest szczególnie do Pań wieku powyżej 50 roku życia, ale zaproszenie skierowane jest też do pozostałych Mieszkanek gminy. Warsztaty odbędą się 13.12.2016r. w godz.: 15.00 – 19.00 w b. Ośrodku Kultury w Małej Nieszawce, ul. Leśna 1. Chętne osoby mogą zapisywać się pod numerem telefonu: 886 891 483. Liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do udziału!

Sukces wokalistek na przeglądzie piosenki "Świecie nasz..."

Dnia 25 listopada 2016r. w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury odbył się  X  Przegląd Piosenki „Świecie nasz…”. Celem imprezy jest promowanie dorobku artystycznego Marka Grechuty, Czesława Niemena, Anny Jantar  i Agnieszki Osieckiej, integracja środowiska dzieci i młodzieży, podnoszenie kultury muzycznej oraz wymiana doświadczeń.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Wójt Gminy Wielka Nieszawka zaprasza do udziału w III KONKURSIE SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych. Termin nadsyłania prac : do dnia 12 grudnia 2016 r.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka