Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2022

Treść strony

IX Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Wójt Gminy Wielka Nieszawka zaprasza do udziału w IX Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych dla dzieci w wieku szkolnym.

Zakup węgla po preferencyjnych cenach

W celu ustalenia rozmiaru potrzeb mieszkańców Gminy Wielka Nieszawka w zakresie skorzystania z zakupu węgla po preferencyjnej cenie, należy złożyć w Urzędzie Gminy do dnia 07 listopada br. wypełnioną ankietę

Budowa sieci wodno-kanalizacyjnych

Od dn. 26.09.2022 r. firma IL-MAR rozpoczyna budowę sieci wodno-kanalizacyjnych w Małej Nieszawce

Konsultacje społeczne w Wielkiej Nieszawce

Zapraszamy na konsultacje społeczne Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Podgrodzie Toruńskie" na lata 2023 – 2029 w gminie Wielka Nieszawka, które odbędą się 17.08.2022 r. o godz. 16.00 w CSiR Olender w Wielkiej Nieszawce.

Dom bez formalności, czyli jaki?

Kto może wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze?

Od 1 maja ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z wojskowymi ćwiczeniami

Uwaga!!! Informujemy, że od niedzieli, 1 maja, na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z wojskowymi ćwiczeniami , które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

Życzenia Wielkanocne 2022

Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne

Od 01 kwietnia 2022 r. Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce wznawia bezpośrednią obsługę interesantów

Informuję, że od 01 kwietnia 2022 r. Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce wznawia bezpośrednią obsługę interesantów na zasadach sprzed pandemii koronawirusa SARS CoV-2.

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Polityki Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego do roku 2030”

Szanowni Państwo! Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza
do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Polityki Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego do roku 2030.

Aktywność lokalnej młodzieży – projekty odpowiadające na potrzeby dzieci i młodzieży (do 25 roku życia) - diagnoza potrzeb

W związku z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” w zakresie dodania nowego przedsięwzięcia dot. Aktywności lokalnej młodzieży (do 25 roku życia) rozpoczęliśmy diagnozę, która odpowie nam na pytanie: 

Podsumowanie 2021 roku - prezentacja

Koniec roku to czas refleksji i podsumowań. Przedstawiam Państwu podsumowanie 2021 roku na terenie Gminy Wielka Nieszawka. Znajdziecie tu Państwo informacje o inwestycjach, pozyskanych środkach zewnętrznych i wydarzeniach.

Polski Ład- wspólny dyżur telefoniczny ZUS i KAS

W poniedziałek, 24 stycznia w godz. od 12 do 14 ekspertów ZUS i US będzie można zapytać w sprawie Polskiego Ładu.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka