Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Boiska szkolne

Treść strony

 Boisko orlik w Małej Nieszawce ul. Leśna, działka 247/1

Obiekt powstał w ramach rządowego programu „Moje boisko – Orlik 2012”. W skład całego kompleksu sportowego wchodzi boisko do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz uniwersalne boisko o nawierzchni poliuretanowej, które jest przeznaczone do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz w tenisa ziemnego. Na terenie kompleksu znajduje się również budynek, który jest wyposażony w szatnie, natryski oraz w pomieszczenie dla trenera, który dysponuje profesjonalnym sprzętem sportowym. Wokół całego kompleksu sportowego znajduje się również specjalne oświetlenie dzięki któremu, korzystanie z boiska będzie możliwe w godzinach wieczornych.

Boisko przy Szkole podstawowej w Cierpicach

Przy Szkole Podstawowej w Cierpicach znajduje się boisko, które jest pokryte nawierzchnią tartanową. Na tym obiekcie sportowym można uprawiać takie dyscypliny sportu jak piłka nożna, siatkówka oraz piłka ręczna. Obok boiska znajduje się również lekkoatletyczna bieżnia tartanowa z piaskownicą, która jest w głównej mierze przeznaczona do skoku w dal. Jest to zaplecze sportowe, którym dysponuje szkoła podstawowa w Cierpicach lecz kompleks jest również ogólnodostępny.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka