Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Place zabaw

Treść strony

Plac zabaw Cierpice, działka nr 135/5 (metalowy)

 

Plac zabaw znajduje się na terenie szkoły podstawowej w Cierpicach. W pobliżu placu zabaw mieści się siłownia zewnętrzna. Metalowy plac zabaw jest nowoczesnym przedsięwzięciem, które zostało skierowane do dzieci zarówno mniejszych jak i większych. Na terenie obiektu zbudowano urządzenia sprężynowe (koniki bujane), wierze mini, która składa się z drabinki oraz z wspomagania linowego, huśtawkę podwójną, huśtawkę wagową oraz karuzelę pionową. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczną, poliuretanową nawierzchnię.

 

Plac zabaw Cierpice, działka nr 371/16 (drewniany)

 

Drewniany plac zabaw w Cierpicach mieści się terenie szkoły podstawowej w Cierpicach. Nawierzchnia placu zabaw ma charakter naturalny. Atrakcja ta jest skierowana do dzieci mniejszych. Plac zabaw wyposażony jest w urządzenia, które są konstrukcji drewnianej. Na terenie obiektu znajdują się bujaczki, drabina, zjeżdżalnia, drewniany pomost oraz miejsce do wspinaczki.

 

Inne place zabaw:

 • Wielka Nieszawka, ul. Zielona, dz. 218/35,
 • Cierpice, ul. Długa dz. 646/2,
 • Mała Nieszawka ul. Leśna (przy orliku),
 • Mała Nieszawka, ul. Topolowa, dz. 11/15,
 • Cierpice, S.M. Stokrotka dz. 100/41 (Plac zabaw)

 

Na terenie gminy mieści się również wiele innych placów zabaw o konstrukcji drewnianej. W zdecydowanej większości obiekty te składają się z mini pałacyka, przy którym widnieje drewniany pomost zawieszony na metalowych łańcuchach. W pałacyku tym występuje również plastikowa zjeżdżalnia, oraz drabinki. Na terenie obiektu znajdują się również koniki bujane, piaskownica oraz ławki, które są przeznaczone dla opiekunów dzieci. Cały plac zabaw jest ogrodzony siatką.

Wszystkie place zabaw są ogólnodostępne.

 

 

KONTAKT

 • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

 • poniedziałek: 7:00-15:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka