Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Place zabaw

Treść strony

Plac zabaw Cierpice, działka nr 135/5 (metalowy)

 

Plac zabaw znajduje się na terenie szkoły podstawowej w Cierpicach. W pobliżu placu zabaw mieści się siłownia zewnętrzna. Metalowy plac zabaw jest nowoczesnym przedsięwzięciem, które zostało skierowane do dzieci zarówno mniejszych jak i większych. Na terenie obiektu zbudowano urządzenia sprężynowe (koniki bujane), wierze mini, która składa się z drabinki oraz z wspomagania linowego, huśtawkę podwójną, huśtawkę wagową oraz karuzelę pionową. Plac zabaw wyposażony jest w bezpieczną, poliuretanową nawierzchnię.

 

Plac zabaw Cierpice, działka nr 371/16 (drewniany)

 

Drewniany plac zabaw w Cierpicach mieści się terenie szkoły podstawowej w Cierpicach. Nawierzchnia placu zabaw ma charakter naturalny. Atrakcja ta jest skierowana do dzieci mniejszych. Plac zabaw wyposażony jest w urządzenia, które są konstrukcji drewnianej. Na terenie obiektu znajdują się bujaczki, drabina, zjeżdżalnia, drewniany pomost oraz miejsce do wspinaczki.

 

Inne place zabaw:

  • Wielka Nieszawka, ul. Zielona, dz. 218/35,
  • Cierpice, ul. Długa dz. 646/2,
  • Mała Nieszawka ul. Leśna (przy orliku),
  • Mała Nieszawka, ul. Topolowa, dz. 11/15,
  • Cierpice, S.M. Stokrotka dz. 100/41 (Plac zabaw)

 

Na terenie gminy mieści się również wiele innych placów zabaw o konstrukcji drewnianej. W zdecydowanej większości obiekty te składają się z mini pałacyka, przy którym widnieje drewniany pomost zawieszony na metalowych łańcuchach. W pałacyku tym występuje również plastikowa zjeżdżalnia, oraz drabinki. Na terenie obiektu znajdują się również koniki bujane, piaskownica oraz ławki, które są przeznaczone dla opiekunów dzieci. Cały plac zabaw jest ogrodzony siatką.

 

 

 

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek: 7:00 - 15:00

wtorek: 7:00 - 16:00

piątek: 7:00 - 14:00

Stopka