Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2023

Treść strony

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi!

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski.

SUMP dla MOFT - II tura konsultacji społecznych

Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT
Prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia (SUMP dla MOFT) wkraczają w nową fazę. Po diagnozie stanu istniejącego i wstępnej strategii rozwoju zaczynamy planować przyszłość.

Ruszył nabór wniosków na dofinansowanie kosztów inwestycji służących ochronie powietrza.

Nabór trwa od 1 do 31 marca 2023 r.

Pierwsze konsultacje społeczne ws. Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

Trwa pierwsza tura konsultacji społecznych dotyczących Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia. Dotychczas odbyły się spotkania warsztatowe w Toruniu, Aleksandrowie Kujawskim, Golubiu-Dobrzyniu oraz Chełmży. W kolejnym kroku zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie!

Informacja dot. decyzji z wysokością podatku

Informacja dotycząca dostarczenia decyzji o podatku

PRZERWA W DOSTAWIE WODY

Szanowni mieszkańcy Małej Nieszawki! 
Informujemy o przerwie w dostawie wody

Dotacje dla rolnictwa – I krajowy webinar odbędzie się 1 lutego 2023 r.

Dnia 1 lutego 2023 roku odbędzie się I krajowy webinar 2023, który dotyczyć będzie dotacji dla rolnictwa

Informacja o trwających w ARiMR naborach wniosków w ramach PROW cz. II

Ogłoszenie Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
w sprawie możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych wpływem rosyjskiej inwazji na Ukrainę" w ramach działania „Nadzwyczajne tymczasowe wsparcie dla rolników, mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw szczególnie dotkniętych wpływem rosyjskiej inwazji na Ukrainę" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

INFORMACJA O NABORACH WNIOSKÓW W RAMACH PROW

Modernizacja gospodarstw rolnych – wkrótce nabory w obszarach E (nawadnianie) i F (zielona energia)

Od 31 stycznia 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł energii, będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe. Nabory wniosków prowadzone będą w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” z PROW 2014-2020.

Statystyczne badania ankietowe - Kalendarium 2023

Badania ankietowe GUS - Kalendarium 2023

Dodatkowa usługa polegająca na dokonywaniu bezprowizyjnych wpłat gotówkowych osób trzecich na rachunki Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych Gminy Wielka Nieszawka we wszystkich placówkach Poczty Polskiej S.A.

Wójt Gminy Wielka Nieszawka informuje, iż w ramach podpisanej umowy ramowej rachunków i usług bankowych zawartej pomiędzy Gminą Wielka Nieszawka wraz z jednostkami organizacyjnymi, a Bankiem Millenium S.A. uzyskano dodatkową usługę polegająca na dokonywaniu bezprowizyjnych wpłat gotówkowych osób trzecich na rachunki Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych Gminy Wielka Nieszawka we wszystkich placówkach Poczty Polskiej S.A.

Podsumowanie 2022 roku - prezentacja

Nowy Rok rozpoczynamy od krótkiego podsumowania. Przedstawiam Państwu 2022 rok w Gminie Wielka Nieszawka. Znaleźć tu można informacje o inwestycjach, pozyskanych środkach zewnętrznych i wydarzeniach.

Stronicowanie

 • Raport o stanie gminy za 2022 rok

  2023.05.31

  Raport o stanie gminy 2022

   

  Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim. W debacie nad  Raportem o stanie Gminy Wielka Nieszawka za 2022 rok zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, zobowiązany jest złożyć pisemnie zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącej Rady Gminy Wielka Nieszawka.

   

 • „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi!

  „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi!

  2023.05.30

  „Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi! 

   

  Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski.

   

 • Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

  2023.05.24

  Zarządzeniem Nr 37/2023 Wójta Gminy Wielka Nieszawka z dnia 23 maja 2023 roku Wójt ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawce, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Wielka Nieszawka.

  Zarządzenie w załączniku do pobrania: 

 • SUMP dla MOFT - II tura konsultacji społecznych

  2023.05.10

  Zapraszamy do udziału w II turze konsultacji społecznych SUMP dla MOFT

 • Ruszył nabór wniosków na dofinansowanie kosztów inwestycji służących ochronie powietrza.

  2023.02.28

  Ruszył nabór wniosków na dofinansowanie kosztów inwestycji służących ochronie powietrza. Nabór trwa od 1 do 31 marca 2023 r.

   

Stronicowanie

KONTAKT

 • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

 • poniedziałek: 7:00-15:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka