Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Koronawirus

Treść strony

Festyn #szczepimysię z KGW Brzoza

Festyn #szczepimysię z KGW Brzoza.
Dnia 12.08.2021 r., plac przy Gminnym Centrum Kultury w Małej Nieszawce, godz. 15:00 - 20:00, serdecznie zapraszamy do miłego spędzenia popołudnia w towarzystwie KGW Brzoza.

Punkt Szczepień Powszechnych i szczepienia w weekendy

Mieszkańcy Powiatu Toruńskiego będą mogli zgłaszać się na szczepienie do Punktu Szczepień Powszechnych w Centrum Handlowym Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu.
W okresie wakacyjnym, pacjenci mają również możliwość zaszczepienia się bez uprzedniej rejestracji w weekendy.

Szczepienie przeciwko COVID-19 - szczepionka jednodawkowa Johnson & Johnson

Miejska Przychodnia Specjalistyczna w dniach 12,13,18 czerwca br. zaprasza wszystkich chętnych na szczepienie przeciwko COVID-19.

Osoby z niepełnosprawnościami będę mogły zaszczepić się priorytetowo

Od 10 maja osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności będą miały pierwszeństwo szczepienia w punktach szczepień powszechnych. Taka osoba wraz z opiekunem nie będzie musiała umawiać się na konkretny termin. 10 maja rozpoczną się również szczepienia w ośrodkach opieki i aktywności osób niepełnosprawnych. Te wszystkie podmioty będą mogły zamawiać szczepienia, jak niegdyś DPS-y. Zaszczepić się będą mogli także opiekunowie i pracownicy ośrodków.

W maju łagodniejsze zasady bezpieczeństwa – jeśli utrzyma się niski wskaźnik zakażeń

Otwarte galerie handlowe, siłownie i restauracje – wstępny harmonogram na maj:
Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń możliwe będzie stopniowe luzowanie obostrzeń według zaplanowanego harmonogramu. Co ważne, harmonogram może zmieniać się w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej. Sprawdź, jak wygląda plan na maj!

Od 27 marca zmiany w zasadach bezpieczeństwa

Uwaga! Zapoznaj się z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa oraz sprawdź, co się zmieni. Od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka