Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Wydarzenia sportowe

Treść strony

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kolarstwie przełajowym

W dn. 1 kwietnia 2017 r. na terenie Gminy Wielka Nieszawka odbędą się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kolarstwie Przełajowym. Wyścig ze startu wspólnego dla 6 kategorii zawodników odbędzie się w Cierpicach na oznaczonej rundzie leśnej.

Wyścigi kolarskie

Od wielu już lat organizowane są wyścigi kolarskie dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Wielka Nieszawka. Głównym celem wyścigów jest podnoszenie aktywności i sprawności fizycznej dzieci i młodzieży, propagowanie zdrowego stylu życia itp. Oprócz tego co roku na terenie naszej gminy odbywa się wyścig w kolarstwie przełajowym, który  jest  organizowany zawsze na początku sezonu kolarskiego.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka