Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności

Treść strony

Otwarty konkurs ofert nr 1/2023 na realizację zadań publicznych dla organizacji pozarządowych w roku 2023

Wójt Gminy Wielka Nieszawka ogłasza otwarty konkurs ofert nr 1/2023 na realizację zadań publicznych dla organizacji pozarządowych w roku 2023

Wakacje na basenie CSiR Olender

Wójt Gminy Wielka Nieszawka zaprasza uczniów klas "0" i uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie Gminy Wielka Nieszawka do korzystania w czasie wakacji z basenu CSiR Olender w Wielkiej Nieszawce.

Turniej Trzech Gmin

Już 16 lipca na naszych boiskach siatkarskich Olender Beach Volley Club zmierzą się drużyny składające się z mieszkańców trzech gmin: Wielka Nieszawka, Lubicz oraz Obrowo. Jednocześnie od godz. 12:00 na terenie obiektu CSiR Olender w Wielkiej Nieszawce odbędzie się piknik rodzinny.

Akademia Siatkówki Plażowej dla dzieci

Startuje Akademia Siatkówki Plażowej dla dzieci!!!
Już trwają zapisy!

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2022

Rusza nabór na letnie półkolonie!
Jak zawsze w programie wiele atrakcji dla uczestników

Przypominamy o stypendiach sportowych

Szanowni Mieszkańcy,
Przypominamy o możliwości składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych.
W naszej gminie mamy dwie uchwały, które dają sportowcom możliwość ubiegania się o przyznanie stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wakacje na basenie w CSiR Olender

Wójt Gminy Wielka Nieszawka zaprasza uczniów klas "0" i uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie Gminy Wielka Nieszawka do korzystania z basenu CSiR "Olender" w Wielkiej Nieszawce w czasie wakacji.

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2021

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2021 dla dzieci w wieku 7-12 lat, dofinansowane przez Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce.

Stypendia sportowe dla uzdolnionych uczniów

Stypendium sportowe Gminy Wielka Nieszawka ma na celu wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo, jest wyróżnieniem indywidualnym, za prezentowany przez zawodnika poziom sportowy, osiągnięcia w danej dyscyplinie sportu, reprezentowanie
i promowanie Gminy Wielka Nieszawka.

Mieszkańcy do formy - Cierpice

Sołtys Cierpic zaprasza do udziału w projekcie: "Mieszkańcy do formy", finansowanym ze środków Funduszu Sołeckiego.

Sportowy Dzień Dziecka

Kochane Dzieci,
W najbliższą sobotę (29.05.2021 r.) zapraszam Was na „Sportowy Dzień Dziecka”, który odbędzie się za CSiR Olender w godz. 11.00 – 16.00.

Stypendia sportowe

Stypendia mają na celu wspieranie rozwoju osób fizycznych szczególnie uzdolnionych sportowo i podnoszenie poziomu sportowego. Mobilizują zawodników do utrzymywania wysokiej formy i ciągłego rozwoju w swojej dyscyplinie.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka