Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności

Treść strony

Teleopieka - bransoletka życia

Dzisiaj w CSiR Olender odbyło się spotkanie zorganizowane dla uczestników wojewódzkiego projektu partnerskiego „Kujawsko-Pomorska Teleopieka”

W spotkaniu uczestniczyli zarówno, bezpośredni beneficjenci projektu, partnerzy: lider projektu- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - pan Dawid Zawichrowski, jeden z 78 partnerów projektu - Gmina Wielka Nieszawka - reprezentowana przez Wójta Gminy - Krzysztofa Czarneckiego wraz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce - Magdaleną Żbikowską oraz pracownicy socjalni GOPS.

Podczas spotkania uczestnicy projektu zapoznali się z instrukcją obsługi, funkcjami dodatkowymi jakie posiada urządzenie opaski Teleopieki - tzw. „bransoletka życia”.

Zaproszeni goście aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, równocześnie uzyskując odpowiedz na zadawane pytania związane z korzystaniem i obsługą urządzenia.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem uczestnikom bransoletek życia przez Wójta gminy i podpisywaniem umów z panią Kierownik GOPS.

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 15:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka