Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2022

Treść strony

Zakup węgla po preferencyjnych cenach

W celu ustalenia rozmiaru potrzeb mieszkańców Gminy Wielka Nieszawka w zakresie skorzystania z zakupu węgla po preferencyjnej cenie (nie wyższej niż 2000 zł brutto za 1 tonę (bez kosztów przewozu do odbiorcy), proszę o złożenie do tutejszego urzędu do dnia 07 listopada br. wypełnionej ankiety, która znajduje się  w załączeniu. 

Informacje zawarte w ankiecie są potrzebne do realizacji przez Gminę uchwalonej przez Sejm w dniu 28 października 2022 r. 
ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.   

Ankietę można złożyć osobiście do sekretariatu Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce lub przesłać na adres e-mail sekretariat@wielkanieszawka.pl, w tytule wiadomości proszę  o wpisanie: ”zakup węgla”.

Uwaga!  

Według wstępnej informacji Rządu RP mieszkańcy będą mogli nabyć po preferencyjnej cenie 
do końca grudnia 2022 r. - 1,5 tony węgla/osobę uprawnioną , oraz  do końca kwietnia 2023 r.  – 1,5 tony węgla (na osobę uprawnioną).

Opierając się na zapisach przedmiotowej ustawy w tej sprawie informuję, że węgiel po preferencyjnej cenie będzie mogła zakupić 
osoba w gospodarstwie domowym spełniająca warunki uprawniające do dodatku węglowego o którym mowa w art. 2 ust.1 ustawy z dnia 5 sierpnia o dodatku węglowym (3.000 zł). 
Nadesłane ankiety zostaną zweryfikowane pod względem zgodności z danymi zawartymi w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. 

(-) Krzysztof Czarnecki

Wójt Gminy

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka