Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Nagrody i wyróżnienia

Treść strony

NAGRODA 'SPOSÓB NA SUKCES'

W dn 24 czerwca 2013 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces”, organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, pod honorowym patronatem Prezydenta RP oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagrody przyznawane są za najlepsze przedsięwzięcia zrealizowane w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców, tworzące nowe miejsca pracy. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 56 przedsięwzięć, z których 28 dopuszczono do drugiego etapu plebiscytu. Po wizytacji niemalże 30 inwestycji Rada Konkursu postanowiła wyróżnić szesnaście inicjatyw (12 laureatów i 4 wyróżnionych) w czterech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej, zespołowej i w kategorii inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Uhonorowane przedsięwzięcia charakteryzują się m. in. innowacyjnością rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, wysokim stopniem wykorzystania lokalnego potencjału – surowców, tradycji, infrastruktury, walorów turystycznych, lokalizacyjnych.

W kategorii inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych Gmina Wielka Nieszawka zdobyła nagrodę II stopnia za realizację Centrum Sportu i Rekreacji „Olender” w Wielkiej Nieszawce. Wójt Gminy, Pan Kazimierz Kaczmarek, odebrał list gratulacyjny, który w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wręczył Pan Dariusz Młotkiewicz, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. W liście Prezydent RP podziękował Panu Wójtowi „za energię, pomysłowość i pracowitość”, doceniając innowacyjność Centrum Sportu i Rekreacji „Olender”, które stanowi „markowy produkt Gminy, mogący skutecznie konkurować z najlepszymi w tym segmencie rynku”.   

Ponadto nagrodzeni w konkursie odebrali z rąk Pani Zofii Szalczyk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa  i Rozwoju Wsi oraz Pana Krzysztofa Mościckiego, dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  • -
  • -
  • -
  • -

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 15:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/217,klauzule-rodo?tresc=1763

Stopka