Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2017

Treść strony

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wakacje już się skończyły, a uświadomił to wszystkim uczniom pierwszy dzwonek, który usłyszeć można było 4 września w szkołach podstawowych na terenie gminy Wielka Nieszawka.

383 uczniów szkół podstawowych i 70 gimnazjalistów rozpoczęło nowy rok szkolny 2017/2018. Młodzi mieszkańcy  gminy rano udali się na mszę św., a potem do szkół.

W uroczystościach rozpoczęcia roku szkolnego w obu szkołach uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy. W Cierpicach w tym pierwszym dniu szkoły uczniom towarzyszyła Pani Agnieszka Gołębiewska - sekretarz gminy a w Małej Nieszawce Pan Kazimierz Kaczmarek - wójt gminy, który przedstawił nową dyrektor Panią Irenę Zielińską oraz złożył wszystkim zgromadzonym życzenia samych sukcesów z okazji nowego roku szkolnego. Pani dyrektor w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów, rodziców, nauczycieli i zgromadzonych gości, zapowiadając chęć kontynuowania misji rozwoju szkoły zapoczątkowanej przez Panią Bronisławę Masłowską. Głos zabrali również zaproszeni goście.

W obu szkołach uczniowie starszych klas przygotowali krótką część artystyczną, która pozwoliła dzieciom jak i dorosłym rozluźnić oficjalną atmosferę. Po ich występie, nastąpiło przedstawienie rady pedagogicznej i wychowawców poszczególnych klas. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się z wychowawcami do sal, gdzie poznali plany zajęć.

 

Uczniom życzymy samych piątek i szóstek!

Powodzenia!

 

  • Rozpoczęcie roku szkolnego w Małej Nieszawce

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax .56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00

Wtorek: 8:00 - 16:00

Stopka