Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2017

Treść strony

Dzień Nauczyciela

W dn. 17 października 2017 r. w Centrum Sportu i Rekreacji „Olender” w Wielkiej Nieszawce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela, zorganizowana przez Wójta Gminy Wielka Nieszawka Pana Kazimierza Kaczmarka. Na zaproszenie Pana Wójta przybyli na spotkanie nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach i Przedszkola w Małej Nieszawce.  W spotkaniu uczestniczyli również Pani Agnieszka Gołębiowska, sekretarz gminy i Pan Ireneusz Śmiechowski, przewodniczący Rady Gminy.

Pan Wójt w swoim przemówieniu podkreślał ważną rolę, jaką odgrywają nauczyciele w procesie wychowania dzieci i młodzieży, wyraził swoją wdzięczność za ich zaangażowanie i codzienny trud. Podziękował za rzetelność i oddanie, z jakim realizują powierzone obowiązki.  

Dzień Nauczyciela to także okazja do uhonorowania nauczycieli, którzy szczególnie wyróżnili się w swojej pracy w ubiegłym roku szkolnym. Nagrodę Wójta otrzymała Pani Ewa Błaszkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Cierpicach i Pani Teresa Juda, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawce. Nagrody swoim pracownikom wręczyły panie dyrektorki  szkół podstawowych: Ewa Błaszkiewicz i Irena Zielińska.

Po oficjalnej części spotkania, wystąpił teatr „Afisz” z Torunia z przedstawieniem pt. „Komisja biesiadna”. Spektakl przedstawia historię Komisji, której zadaniem jest zbadanie celowości, jakości i prawidłowości przebiegu biesiad, a w konsekwencji wnioskowanie zapisu ustawy – „O poprawnym biesiadowaniu w Polsce”.

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax .56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 7:00 - 15:00

Wtorek: 8:00 - 16:00

Stopka