Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2019

Treść strony

Uroczystość z okazji "Dnia Kobiet"

W dniu 8 marca 2019 r. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Małej Nieszawce odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Wielka Nieszawka Pan Krzysztof Czarnecki i Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Pan Jarosław Dąbrowski. Wójt przywitał licznie przybyłe Panie i wraz z Dyrektorem GCK oraz radnymi odśpiewał „Sto lat” dla Pań z okazji ich święta. Następnie zgromadzeni na sali widowiskowej widzowie obejrzeli przestawienie teatru Afisz pod tytułem „Zagryziakowie - spokojnie to tylko sąsiedzi”. Wspaniała gra aktorska, pełne humoru dialogi, przeplatane zabawnymi piosenkami przy brawurowym akompaniamencie wprawiły wszystkich w doskonały nastrój, na twarzach pojawił się uśmiech. Kolejną atrakcją była loteria losowa, na którą nagrody zostały ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców i instytucje z terenu gminy. Rozlosowano vouchery na kompozycje kwiatowe, rośliny zielone, zabiegi kosmetyczne, przepiękną ceramiczną biżuterię, wejścia na kręgielnię, na basen i do saun oraz vouchery na smaczne jedzenie.

Przewidziano też słodki poczęstunek. Panie częstowały się słodkim tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję oraz wysłuchały utworów granych na pianinie przez Dyrektora GCK. Skoczna muzyka popularnych szlagierów zachęciła je do wspólnego śpiewu. Zorganizowany wieczór był wyjątkowy, a atmosfera pogodna. Bardzo cieszy nadzwyczajna frekwencja, która przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Wójt Gminy serdecznie dziękuje Paniom za przybycie. Ogromne podziękowania składa przedsiębiorcom i instytucjom za uatrakcyjnienie uroczystości, dzięki przekazanym na loterię upominkom: Restauracji „Rancho”, Barowi „Kuchnia Edyty”, salonowi kosmetycznemu „Kubana”, Pizzerii Mamma mia”, Centrum Sportu i Rekreacji „Olender”, kwiaciarni „Bajka”, pracowni ceramicznej „DDDecor”, Centrum Ogrodniczemu „Zielony Raj” oraz Nadleśnictwu Cierpiszewo.

Spektakl Teatru Afisz został sfinansowany z budżetu partycypacyjnego na 2019 r. w ramach projektu ogólnogminnego „Kwartalne spotkanie ze sztuką”.

 

W dniu 10.03.2019 r. Wójt brał również udział w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet, zorganizowanym przez Radną Gminy Jadwigę Szczygielską dla mieszkanek Brzozy w salce przy kościele w Czerniewicach. Na spotkanie przybyli Ks. Proboszcz z Czerniewic oraz Radny Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Jacek Gajewski.

 

  • zdjęcie 2
  • zdjęcie 3
  • zdjęcie 4
  • zdjęcie nr 5
  • zdjecie 1
  • zdjecie 6
  • zdjęcie 7
  • zdjęcie 8
  • zdjęcie 9

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek: 7:00 - 15:00

wtorek: 7:00 - 16:00

piątek: 7:00 - 14:00

Stopka