Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2019

Treść strony

Zielona klasa czyli radości dla uczniów Szkoły Podstawowej w Małej Nieszawce masa!

5 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce została uroczyście otwarta Zielona klasa. Powstała ona w wyniku działań Rady Rodziców, którzy złożyli projekt w ramach konkursu „Moje miejsce na Ziemi”. Zorganizowanego przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA”.
Uroczystego przecięcia wstęgi i oddania wyjątkowej klasy na świeżym powietrzu dokonali: Wójt Gminy Wielka Nieszawka – p. Krzysztof Czarnecki, Dyrektor szkoły – p. Teresa Juda, przedstawiciele Rady Rodziców: p. Hanna Solarczyk–Szwec, p. Michał Dąbrowski, p.Magdalena Muszyńska.
To był wyjątkowy dzień w szkole, bo i wydarzenie było niecodzienne. Szkoła wzbogaciła się o salę lekcyjną, w której będą odbywały się zajęcia przyrodnicze, rekreacyjne i okolicznościowe. W najbliższym czasie, dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli zostaną zakupione do nowej klasy ławki i stoliki. Już w dniu oddania uczniom klasy, odbywały się w niej zajęcia przyrodnicze, biologiczne, techniczne.
Dzień ten obfitował również w inne atrakcje, tj. wiosenny występ uczniów klas pierwszych, zajęcia sportowe, Mini-Playback Show, zajęcia rekreacyjne. O podniebienia uczestników imprezy zadbali rodzice uczniów i sponsorzy.

  • zielona klasa
  • zielona klasa
  • zielona klasa
  • zielona klasa
  • zielona klasa
  • zielona klasa

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek: 7:00 - 15:00

wtorek: 7:00 - 16:00

piątek: 7:00 - 14:00

Stopka