Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2019

Treść strony

Jesteśmy "Hitem Regionu"!!!

Dnia 18 czerwca 2019 roku podczas uroczystej gali w zamku w Gniewie, odbyło się ogłoszenie wyników przedsięwzięcia „Gospodarczo-Samorządowy HIT 2019 Regionów Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego".
TYTUŁ HIT 2019!!!
Gmina Wielka Nieszawka – Wydarzenie Kulturalne Roku - za założenie Olenderski Park Etnograficzny w Wielkiej Nieszawce - pierwszego w Polsce skansenu poświęconego osadnictwu olenderskiemu oraz krzewienie tradycji i historii.
Do projektu zarekomendowano 285 zgłoszeń w siedmiu kategoriach. Jednocześnie po zapoznaniu się z opisem zgłoszeń i dołączoną do nich dokumentacją i przeanalizowaniu sprawozdania komisji audytowych, które wizytowały uczestników przedsięwzięcia, kapituła zakwalifikowała 56 zgłoszeń spełniających wymagania regulaminowe.
Nagrodę odebrała zastępczyni Wójta Gminy Wielka Nieszawka, Pani Iwona Głowacka.
Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu
Wydarzenie i konkurs organizowane są od połowy lat 90. XX wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. XX wieku także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim.
Kapituła wybiera, honoruje i promuje wartościowe dokonania rynkowe, ekologiczne, samorządowe i organizacyjne urzeczywistnione w poszczególnych regionach. W wyborze uczestniczą samorządy terytorialne, zwłaszcza starostwa powiatowe. To wielki atut tego przedsięwzięcia, bo rekomendowane przez starostów stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego poszczególnych powiatów.
Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych, średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.
http://www.konkurs-hit.pl/index.php…
http://www.konkurs-hit.pl/index.php…

  • hit regionu
  • hit regionu
  • hit regionu
  • hit regionu

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek: 7:00 - 15:00

wtorek: 7:00 - 16:00

piątek: 7:00 - 14:00

Stopka