Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Stypendia Wójta Gminy dla uzdolnionych uczniów

  2022.07.07

  Do 10 sierpnia 2022 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium Wójta Wielka Nieszawka. Stypendium o charakterze motywacyjnym może być przyznane uczniowi uczęszczającemu do szkoły podstawowej na terenie Gminy Wielka Nieszawka po ukończeniu VII klasy.

 • Dom bez formalności - ulotka informacyjna

  Dom bez formalności, czyli jaki?

  2022.05.12

  Od 3 stycznia 2022 r. każdy, kto ma działkę budowlaną, może wybudować na niej ‒ w uproszczonej procedurze ‒ dom do 70 m kw. zabudowy do celów mieszkaniowych lub rekreacyjnych.

 • Basen CSiR Olender z napisem mieszkańcy do formy

  "Mieszkańcy do formy" - Wielka Nieszawka - koniec projektu

  2022.04.15

  Sołectwo Wielka Nieszawka - informujemy, że projekt "Mieszkańcy do formy" dla sołectwa Wielka Nieszawka z końcem dzisiejszego dnia (15.04.2022 r.) zostaje zakończony z uwagi na wyczerpanie środków. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom sołectwa Wielka Nieszawka za aktywny udział w projekcie.

 • zdjęcie basenu CSiR Olender z napisem mieszkańcy do formy

  Koniec projektu "Mieszkańcy do formy" - Cierpice

  2022.04.11
  "Mieszkańcy do formy"
  Sołectwo Cierpice - informujemy, że projekt "Mieszkańcy do formy" dla sołectwa Cierpice został zakończony.
  Dziękujemy wszystkim mieszkańcom sołectwa Cierpice za aktywny udział w projekcie
 • Programy profilaktyczne realizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

  Programy profilaktyczne realizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

  2022.04.06

  Wydział Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przygotował zestawienie bezpłatnych badań profilaktycznych dla mieszkańców województwa w 2022 r.

 • Zumba Gold dla seniorów i kobiet w ciąży

  Zumba Gold dla seniorów i kobiet w ciąży

  2022.03.28
  Sołtysi Sołectw Wielka Nieszawka, Mała Nieszawka i Cierpice zapraszają do udziału w projekcie finansowanym ze środków Sołectwa Wielka Nieszawka, Sołectwa Mała Nieszawka oraz Sołectwa Cierpice: Zumba Gold dla seniorów i kobiet w ciąż,y od 1 kwietnia 2022 r. na terenie Gminnego Centrum Kultury w Małej Nieszawce, ul. Leśna 1.
 • Logo projektu

  Klub Młodzieżowy "Siatkarska Integracja"

  2022.03.25
  STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY „OLENDER” WIELKA NIESZAWKA realizuje projekt pod nazwą: KLUB MŁODZIEŻOWY „SIATKARSKA INTEGRACJA”
 • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

  Konsultacje społeczne projektu „Strategii Polityki Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego do roku 2030”

  2022.03.23
  Szanowni Państwo! Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Polityki Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego do roku 2030.
 • Flaga Ukrainy i informacja dla uchodźców

  Ulotki informacyjne dla obywateli Ukrainy w języku ukraińskim, polskim, angielskim, rosyjskim. Stan na 17.03.2022r.

  2022.03.21

  W załączniku ulotki informacyjne dla obywateli Ukrainy w języku ukraińskim, polskim, angielskim, rosyjskim. Stan na 17.03.2022 r.

 • Flaga Ukrainy i informacja dla uchodźców RODO

  Klauzula RODO dla obywateli Ukrainy

  2022.03.16

  Załączamy:
  1) Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych obywateli Ukrainy w związku z nadaniem numeru PESEL oraz prowadzeniem przez ministra właściwego ds. informatyzacji rejestru obywateli Ukrainy.
  2) Інформаційна клаузула щодо обробки персональних даних громадян України у зв’язку з присвоєнням номера PESEL та веденням міністром з питань інформатизації реєстру громадян України.

   

 • Herb Gminy Wielka Nieszawka

  Aktywność lokalnej młodzieży – projekty odpowiadające na potrzeby dzieci i młodzieży (do 25 roku życia) - diagnoza potrzeb

  2022.03.11

  W związku z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” w zakresie dodania nowego przedsięwzięcia dot. Aktywności lokalnej młodzieży (do 25 roku życia) rozpoczęliśmy diagnozę, która odpowie nam na pytanie: jakie potrzeby mają młodzi ludzie, aby zdrowo i aktywnie spędzać czas wolny oraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

 • Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2022 grafika informacyjna

  Program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2022

  2022.03.10
  Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce informuje o możliwości składania wniosku do udziału w w/w Programie. Celem programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” jest rozpowszechnienie usług asystenta, a w efekcie pomoc uczestnikom Programu w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.
 • Flaga Ukrainy i informacja dla uchodźców

  Ulotki informacyjne dla obywateli Ukrainy w jeżyku ukraińskim, polskim, angielskim, rosyjskim.

  2022.03.10
  Informacja dla obywateli Ukrainy w formie ulotek w czterech jezykach do pobrania w załącznikach.
 • Tulipany żółte

  Dzień Kobiet

  2022.03.08

  Tegoroczne Święto Kobiet to dla wielu z Nich ciężki czas, w którym zamiast kwiatów, na Ich głowy sypie się kurz wojennej zawieruchy i grad kul. W tym symbolicznym dniu, podkreślić należy Waszą niezwykłą siłę i waleczność. Jestem też dumny ze wszystkich Polek, które okazują dobre serce i pomagają potrzebującym mieszkańcom z Ukrainy.
  Kochane Panie, pamiętajcie, że my - mężczyźni, zawsze będziemy Waszym oparciem, a nasza ręka jak skrzydło, będzie Was chronić przed zawirowaniami losu. Mimo trudnych chwil, życzę Wam samych wspaniałości, niech uśmiech na Waszych twarzach zawsze gości, a życie nie sprawia już trudności i przykrości.
  Niech wszyscy pamiętają i doceniają Wasz codzienny trud, pracę, poświęcenie oraz troskę o innych. Niech Dzień Kobiet trwa przez cały rok.

  Wójt Gminy Wielka Nieszawka
  Krzysztof Czarnecki

 • Flaga Ukrainy i herb Gminy Wielka Nieszawka

  Prosimy o przekazywanie informacji o miejscu przebywania Ukraińców w gminie

  2022.03.04
  Nasi mieszkańcy mają wielkie serca i z własnej inicjatywy przyjmują pod swój dach ukraińskie rodziny.
  My, jako gmina, zgodnie z wytycznymi organów wyższego szczebla, musimy posiadać wiedzę, gdzie przebywają Ukraińcy i ilu ich jest? 
  Prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.
   

Stronicowanie

KONTAKT

 • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

 • poniedziałek: 7:00-15:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka