Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2020

Treść strony

Projekt: #Aktywniwkulturze

Zakończyliśmy etap badań w ramach projektu #Aktywniwkulturze, czyli chcieć to móc. Trwająca epidemia pokrzyżowała nam plany. Tak bardzo chcieliśmy spotkać się w realu! Zamiast tego rozmawialiśmy telefonicznie, analizowaliśmy ankiety, reakcje na Facebook'u, analizowaliśmy dane .
I oto jest - prezentacja zawierająca najważniejsze obserwacje i dane, opracowane przez socjologów z toruńskiej Pracowni Zrównoważonego Rozwoju . Na stronie Urzędu Gminy opublikowaliśmy raport z przeprowadzonych badań - dla tych bardziej wnikliwych. Co o niej sądzicie ? Trafia do Was? Może być podpowiedzią dla czego w kulturze szukacie i potrzebujecie najbardziej ?

Raport o kulturze w naszej gminie. Warto przeczytać!
 
Dużym wyzwaniem okazało się przeprowadzenie w czasie pandemii części badawczej projektu "#Aktywniwkulturze, czyli chcieć to móc", realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w ramach grantu z Narodowego Centrum Kultury. Mimo drobiazgowego zaplanowania działań w terenie badacze z Pracowni Zrównoważonego Rozwoju zmuszeni byli wszystkie rozmowy przeprowadzić zdalnie, a ankiety i wywiady telefonicznie musiały zastąpić osobisty kontakt.
Efektem działania socjologów jest raport, z którym zachęcamy się zapoznać, aby spróbować poznać i zrozumieć kulturalny klimat w gminie.
Na stronie Facebook Gminnego Centrum Kultury zamieszczono również prezentację z najważniejszymi spostrzeżeniami przeprowadzonymi podczas badań. Dotarcie do niej jest niezbędne dla tych, którzy zamierzają wystartować w konkursie inicjatyw i otrzymać środki na realizację własnego pomysłu na wydarzenie kulturalne . Konkurs mikrograntów to kolejny etap projektu. Zainteresowanych odsyłamy do GCK.
 
dr Jarosław Dąbrowski
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 15:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/217,klauzule-rodo?tresc=1763

Stopka