Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności

Treść strony

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2022

Rusza nabór na letnie półkolonie!
Jak zawsze w programie wiele atrakcji dla uczestników

Przypominamy o stypendiach sportowych

Szanowni Mieszkańcy,
Przypominamy o możliwości składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych.
W naszej gminie mamy dwie uchwały, które dają sportowcom możliwość ubiegania się o przyznanie stypendiów sportowych za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wakacje na basenie w CSiR Olender

Wójt Gminy Wielka Nieszawka zaprasza uczniów klas "0" i uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie Gminy Wielka Nieszawka do korzystania z basenu CSiR "Olender" w Wielkiej Nieszawce w czasie wakacji.

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2021

Aktywne półkolonie w Olendrze - Lato 2021 dla dzieci w wieku 7-12 lat, dofinansowane przez Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce.

Stypendia sportowe dla uzdolnionych uczniów

Stypendium sportowe Gminy Wielka Nieszawka ma na celu wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo, jest wyróżnieniem indywidualnym, za prezentowany przez zawodnika poziom sportowy, osiągnięcia w danej dyscyplinie sportu, reprezentowanie
i promowanie Gminy Wielka Nieszawka.

Mieszkańcy do formy - Cierpice

Sołtys Cierpic zaprasza do udziału w projekcie: "Mieszkańcy do formy", finansowanym ze środków Funduszu Sołeckiego.

Sportowy Dzień Dziecka

Kochane Dzieci,
W najbliższą sobotę (29.05.2021 r.) zapraszam Was na „Sportowy Dzień Dziecka”, który odbędzie się za CSiR Olender w godz. 11.00 – 16.00.

Stypendia sportowe

Stypendia mają na celu wspieranie rozwoju osób fizycznych szczególnie uzdolnionych sportowo i podnoszenie poziomu sportowego. Mobilizują zawodników do utrzymywania wysokiej formy i ciągłego rozwoju w swojej dyscyplinie.

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 15:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka