Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2019

Treść strony

Poprowadź Agencję Pocztową na terenie Gminy Wielka Nieszawka

Poszukiwane osoby chętne do współpracy z Pocztą Polską S.A.
Poczta Polska S.A. Region Sieci w Bydgoszczy informuje, iż zgodnie z zapisami obowiązującego Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie warunków wykonywania usług powszechnych jako operator wyznaczony, zobowiązani jesteśmy do odpowiedniego rozmieszczenia placówek pocztowych na terenie kraju.
Poszukiwane osoby chętne do współpracy z Pocztą Polską S.A. w zakresie prowadzenia Agencji Pocztowej na terenie Gminy Wielka Nieszawka.
Osoba zainteresowana współpracą powinna prowadzić działalność gospodarczą, w najbardziej dogodnej lokalizacji, w centrum miejscowości oraz posiadać tytuł prawny do lokalu (umowa najmu lub akt własności).
Poczta Polska S.A zapewnia m.in. szkolenie, materiały reklamowe, elementy wizualizacji placówki, a także umożliwia użyczenie sprzętu informatycznego.
Za prowadzenie Agencji Pocztowej wypłacana jest comiesięczna gratyfikacja finansowa w formie prowizji lub kwoty gwarantowanej. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest m.in. od czasu pracy placówki i lokalizacji, ustalana jest indywidualnie podczas negocjacji z potencjalnym kontrahentem.

Dane do kontaktu:
Poczta Polska S.A. Region Sieci w Bydgoszczy
Justyna Mikołajewska
tel. 52 33 95 651, 504 705 547
mal: justyna.mikolajewska@poczta-polska.pl
 

 

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek, środa, czwartek: 7:00 - 15:00

wtorek: 7:00 - 16:00

piątek: 7:00 - 14:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/217,klauzule-rodo?tresc=1763

Stopka