Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Aktualności 2021

Treść strony

Internet światłowodowy - pozyskiwanie zgód

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wielka Nieszawka,

Przypominamy że Firma ATEM POLSKA Sp. z o.o. działająca w imieniu Inwestora NEXERA Sp. z o.o. realizuje na terenie Gminy, Program Operacyjny Polska Cyfrowa polegający na dostarczeniu do osób prywatnych oraz firm, szerokopasmowego Internetu światłowodowego.

Ze względu na to, że prace są prowadzone w granicy działek prywatnych muszą być zawarte pisemne zgody z właścicielami działek. Zgody są pozyskiwane przez pracowników Firmy Projektowej ATEM POLSKA Sp. z o.o.

Każda osoba uprawniona do zawierania pisemnej zgody z właścicielami działek posiada oraz powinna mieć przy sobie do okazania pełnomocnictwo od Inwestora NEXERA Sp. z o.o.

Wkrótce poinformujemy o spotkaniach informacyjnych, na których przedstawiciel firmy udzieli odpowiedzi na wątpliwości związane z zawieraniem zgód.

Szczegółowe dane dotyczące realizacji budowy nowoczesnej światłowodowej sieci dostępowej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa znajdą Państwo pod adresem:
Więcej informacji dot. realizacji projektu:

Prace związane z budową nowoczesnej sieci światłowodowej, która umożliwi dostęp do szerokopasmowego Internetu i inwestycja ta są współfinansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Niniejsza informacja została przekazana przez inwestora. Nie jest treścią marketingową i nie została wytworzona przez tutejszy urząd.

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

tel. 56 678-12-12, 56 678-10-93

fax 56 678-12-12

e-mail sekretariat: sekretariat@wielkanieszawka.pl

Godziny pracy Urzędu: 

poniedziałek: 7:00 - 15:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 7:00 - 15:00
czwartek: 7:00 - 15:00
piątek: 7:00 - 15:00

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl  , telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl , szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/217,klauzule-rodo?tresc=1763

Stopka