Gmina Wielka Nieszawka

Menu

Podatki i opłaty

Treść strony

Zamelduj się w gminie Wielka Nieszawka

Bezpośrednie sąsiedztwo dużego miasta - Torunia i naturalne położenie determinują niecodzienne i kreatywne podejście do rozwoju gminy oraz działań podejmowanych na rzecz jej mieszkańców.
 
Wszystkie te walory zachęcają coraz to większa liczbę osób do osiedlania się na nieszawskich terenach.
 
Codziennie podejmujemy działania dla naszych aktualnych mieszkańców, ale także myślimy perspektywicznie, starając się przyciągać nowych.
 
Wiele inwestycji i działań, to wszystko wiąże się z dużym nakładem środków.
 
Zachęcamy do obejrzenia naszego podsumowania 2021 roku: https://www.wielkanieszawka.pl/229,aktualnosci-2021...
 
Meldując się w naszej gminie wspierasz nasz wspólny budżet, dzięki któremu możemy się rozwijać. Na dochód gminy składa się m.in. podatek PIT. Podatek od osób fizycznych to ważna składowa budżetu.
 
Mimo że jesteśmy gminą wiejską, to nabywamy wielu cech miejskich, a znaczna część naszych mieszkańców pracuje i spędza czas w Toruniu. Wymaga to od nas elastyczności i nowych inwestycji, żeby zapewnić dogodne warunki dla Waszego życia.
 
Z powodzeniem możemy powiedzieć, że jesteśmy lokalnymi, zielonymi płucami sąsiadującego Torunia. Wliczając całą roślinność gminy, tereny zielone zajmują ponad 87% jej powierzchni.
 
Teren gminy jest obszarem chronionego krajobrazu. Z uwzględnieniem obszarów chronionych Natura 2000, a także częścią Puszczy Bydgoskiej.
 
Mając na uwadze te wszystkie zalety oraz troskę i budowę przyjaznej gminy prosimy – Zamelduj się!
 
Proces meldunku jest bardzo prosty i zajmie nie więcej niż kilkanaście minut.
 
Z poważaniem,
Wójt Gminy Wielka Nieszawka
Krzysztof Czarnecki

wstecz

KONTAKT

  • Mapa

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce

ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice

Dane kontaktowe

Godziny pracy Urzędu

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Przetwarzanie danych osobowych

Kontaktując się z nami poprzez wysłanie do nas wiadomości przy użyciu poczty elektronicznej – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi korespondencji pomiędzy Państwem, a Administratorem. Administratorem Państwa danych osobowych będzie Wójt Gminy Wielka Nieszawka. Można się z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce, ul. Toruńska 12, 87-165 Cierpice, e-mailowo: zastepca.wojta@wielkanieszawka.pl, telefonicznie 56 678 12 12. Do kontaktów w sprawie ochrony Państwa danych osobowych został także powołany inspektor ochrony danych, z którym można się kontaktować wysyłając e-mail na adres iod1@wielkanieszawka.pl, szczegóły na: https://www.wielkanieszawka.pl/klauzule-rodo

Stopka